Rühmad 2021/22

Kalli-kalli lasteaias on kuus eri vanusegruppidele mõeldud erineva õppekeelega rühma.

Lasteaias on kohti 85 lapsele vanuses 1,5-7 aastat. Väiksematele 1,5-2-aastastele lastele mõeldud rühma suurus on kuni 5 last ja suuremate laste rühmades on kuni 17 last.

Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel  8.00 – 18.00.

Kuukalli, Tähekalli ja Pilvekalli rühmad on avatud 8.00 - 18.00.

Tuulekalli rühm on avatud 8.30 – 17.00.

Päiksekalli ja Värvikalli rühmad on avatud 8.30-17.30.

Tähekalli (eestikeelne liitrühm)

Õpetajad 
Karit, Kadi ja Mari-Liis.

Rühma telefon 59191493
Rühma e-post   tahekalli@kalli.ee
Karit   karit@kalli.ee
Mari-Liis mari@kalli.ee
Kadi   kadi@kalli.ee


Kuukalli (eestikeelne liitrühm)

Õpetajad 

Mariliis ja Mirja.

Rühma telefon: 59151386
Rühma e-post kuukalli@kalli.ee
Mariliis mariliis.saul@kalli.ee 
Mirja  

Päiksekalli (ingliskeelne liitrühm)

Õpetajad 
Terje, Cassandra ja Eleri.

Rühma telefon 58786299
Rühma e-mail paiksekalli@kalli.ee
Terje   terje@kalli.ee
Cassandra cassandra@kalli.ee 
Eleri

Pilvekalli (eestikeelne liitrühm)
Õpetajad 
Helen, Anett ja Monika.

Rühma telefon 53305218
Rühma e-mail pilvekalli@kalli.ee
Helen  helen@kalli.ee
Anett anett@kalli.ee
Monika monika@kalli.ee

Tuulekalli (eestikeelne hoiurühm)
Õpetajad
Kätlin ja Anna

Rühma telefon 5854 7273
Rühma e-post tuulekalli@kalli.ee
Kätlin   katlin@kalli.ee
Anna      anna@kalli.ee


Värvikalli rühm (prantsuskeelne liitrühm)
Õpetajad
Maud ja Christelle

Rühma telefon 5887 7359
Rühma e-post varvikalli@kalli.ee
Maud maud@kalli.ee
Christelle christelle@kalli.ee