Rühmad

Kalli-kalli lasteaias on seitse eri vanusegruppidele mõeldud erineva õppekeelega rühma.

Lasteaias on kohti 97 lapsele vanuses 1,5-7 aastat. Väiksematele 1,5-2-aastastele lastele mõeldud rühmade suurus on kuni 12 last ja suuremate laste rühmades on kuni 17 last.

Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel  8.00 – 18.00.

Kuukalli, Tähekalli ja Pilvekalli rühmad on avatud 8:00 - 18:00.

Tuulekalli rühm on avatud 8:30 – 17:00.

Päiksekalli rühm on avatud 8:00-17.30.

Vikerkaarekalli ja Värvikalli rühmad on avatud 8:30-17:30.

Tähekalli (eestikeelne liitrühm)

Tähekalli õpetajad on
Karit, Kadi ja Mari-Liis.

Rühma telefon 59191493
Rühma e-post   tahekalli@kalli.ee
Karit   karit@kalli.ee
Mari-Liis mari@kalli.ee
Kadi   kadi@kalli.ee


Kuukalli (eestikeelne liitrühm)

Kuukalli õpetajad on

Mariliis,  Anna-Liisa ja Eliis.

Rühma telefon: 59151386
Rühma e-post kuukalli@kalli.ee

Mariliis mariliis.saul@kalli.ee 
Anna-Liisa
   annaliisa@kalli.ee
Eliis Väljas 
eliis@kalli.ee

Päiksekalli (ingliskeelne liitrühm)

Päiksekalli õpetajad on
Terje, Cassandra ja Stella.

Rühma telefon 58786299
Rühma e-mail paiksekalli@kalli.ee
Terje   terje@kalli.ee
Cassandra cassandra@kalli.ee 
Stella stella@kalli.ee

Pilvekalli (eestikeelne liitrühm)
Pilvekalli õpetajad on
Helen, Alis ja Anett.

Rühma telefon 53305218
Rühma e-mail pilvekalli@kalli.ee
Helen  helen@kalli.ee
Alis alis@kalli.ee
Anett anett@kalli.ee

Tuulekalli (eestikeelne hoiurühm)
Tuulekalli õpetajad on
Kätlin ja Helen

Rühma telefon 5854 7273
Rühma e-post tuulekalli@kalli.ee
Kätlin   katlin@kalli.ee
Helen      helen@kalli.ee

Vikerkaarekalli  (ingliskeelne hoiurühm)
Vikerkaarekalli rühma õpetajad on
Monika ja Anna

Rühma telefon 5887 8509
Rühma e-post vikerkaarekalli@kalli.ee
Monika monika@kalli.ee
Anna anna@kalli.ee


Värvikalli rühm (prantsuskeelne liitrühm)
Värvikalli rühma õpetaja on
Maud ja Christelle

Rühma telefon 5887 7359
Rühma e-post varvikalli@kalli.ee
Maud maud@kalli.ee
Christelle christelle@kalli.ee