Avame septembris 2023 Kalli-kalli lasteaia uue maja Tallinna kesklinnas Uus-Veerenni kvartalis. Lasteaiahoone ehitaja ja omanik on Merko Ehitus Eesti.

Uues eralasteaias avame neli hoiurühma pere pisematele lastele ja kuus lasteaiarühma. Mitmetel rühmadel saab olema oma eripära, et võimalikult paljud pered leiaksid meie juurest just oma lapsele sobiva arengukeskkonna. Soovime avada tavapäraste eestikeelsete rühmade kõrval ka ingliskeelse rühma ning eesti-inglise ja inglise-eesti keelekümblusrühmad. Lisaks avame koostöös Eesti Montessori Ühinguga https://www.montessorieesti.ee Montessori rühma. 

Kalli-kalli Uus-Veerenni saab olema elukvartali kogukonnakeskus, kus pakume lisaks lasteaiale palju erinevaid peredele mõeldud teenuseid – mitmekesist huviringide valikut nii lastele kui ka täiskasvanutele, laste sünnipäevade pidamise võimalust, suvelasteaia teenust ning linnalaagreid. Soovime pakkuda beebide füsioterapeudi teenust ning avada logopeedi ja psühholoogi kabinetid.

Kalli-kalli Uus-Veerenni hoone valmib suvel ja lasteaed avab lastele uksed 4. septembril 2023. Kui soovite oma lapse lasteaeda registreerida, siis palun täitke kohaavaldus siin.